Eos 1.2.7 - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Error 404 - Not Found
hu: A kért oldal nem található

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
hu: Nincs itt semmi látnivaló

en: Search Results
hu: Találatok

en: Keyword:
hu: Kulcsszó:

en: Archive
hu: Archívum

en: Category:
hu: Kategória:

en: Tag:
hu: Címke:

en: Archive for %s
hu: Archívum, %s

en: F jS, Y
hu: Y. F j.

en: F, Y
hu: Y. F

en: continue reading...
hu: Folytatás...

en: Leave a Comment
hu: Komment írása

en: 1 Comment
hu: 1 komment

en: % Comments
hu: % komment

en: Comments Off
hu: Kommentek kikapcsolva

en: Read more
hu: Folytatás

en: Newer Entries
hu: Újabb bejegyzések

en: Older Entries
hu: Régebbi bejegyzések

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here. You can search again by using the form on upper right of the page...
hu: A kért oldal nem található, használd a jobb felső sarokban található keresőmezőt inkább...

en: Leave a comment
hu: Komment írása

en: Comments
hu: Kommentek

en: Next
hu: Következő

en: Older Comments
hu: Régebbi kommentek

en: Newer Comments
hu: Újabb kommentek

en: Leave a Reply
hu: Szólj hozzá

en: Logged in as %s.
hu: Bejelentkezve %s-ként

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Name
hu: Név

en: (required)
hu: (kötelező)

en: Mail (will not be published)
hu: E-mail cím (nem lesz publikus)

en: Website
hu: Weboldal

en: Leave comment
hu: Komment elküldése

en: top
hu: fel

en: Save Changes
hu: Mentés

en: g:i A
hu: H:i:s

en: Home
hu: Főoldal

en: Search here...
hu: Keresés...

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Meta
hu: Egyéb

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for this post (comments)
hu: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed a bejegyzés kommentjeihez
