Eos 1.2.1 - en to sv translation catalogue (60 entries)

en: Error 404 - Not Found
sv: Fel 404 - Finns ej

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
sv: Beklagar, men ni söker efter något som inte finns här.

en: Search Results
sv: Sökresultat

en: Keyword:
sv: Nyckelord:

en: Archive
sv: Arkiv

en: Category:
sv: Kategori:

en: Archive for %s
sv: Arkiv for %s

en: F jS, Y
sv: j. F Y

en: F, Y
sv: F Y

en: Author Archive
sv: Författararkiv

en: Blog Archives
sv: Bloggarkiv

en: continue reading...
sv: fortsätt läsning...

en: Pass Required
sv: Lösen nödvändigt

en: Leave a Comment
sv: Lämna en kommentar

en: 1 Comment
sv: 1 Kommentar

en: % Comments
sv: % Kommentarer

en: Comments Off
sv: Kommentarer avstängda

en: none
sv: ingen

en: Read more
sv: Läs mer

en: Newer Entries
sv: Nyare inlägg

en: Older Entries
sv: Äldre inlägg

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here. You can search again by using the form on upper right of the page...
sv: Beklagar, men ni söker efter något som inte finns här. Ni kan söka igen genom att använda fältet i övre högra hörnet på sidan...

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sv: Detta inlägg är lösenordsskyddat. Skriv in lösenordet för att se kommentarerna.

en: Leave a comment
sv: Lämna en kommentar

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Previous
sv: Tidigare

en: Next
sv: Nästa

en: Older Comments
sv: Äldre kommentarer

en: Newer Comments
sv: Nyare kommentarer

en: Comments are closed.
sv: Kommentering ej tillåten.

en: Leave a Reply
sv: Kommentera

en: You must be %slogged in%s to post a comment.
sv: Du skall vara %sinloggad%s för att skriva en kommentar.

en: Logged in as %s.
sv: Inloggad som %s.

en: Log out of this account
sv: Logga ut från detta konto

en: Logout
sv: Logga ut

en: Name
sv: Namn

en: (required)
sv: (skall ifyllas)

en: Mail (will not be published)
sv: Mail (blir ej publicerad)

en: Website
sv: Hemsida

en: Leave comment
sv: Lämna en kommentar

en: top
sv: topp

en: Eos Theme Options
sv: Eos Temainställningar

en: Options saved.
sv: Inställningar sparade.

en: Dropdown Menu
sv: Listmeny

en: Enable simple dropdown menu for primary menu
sv: Aktivera enkel listmeny som primär meny

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: %1$s at %2$s
sv: %1$s kl. %2$s

en: g:i A
sv: H.i

en: Your comment is awaiting moderation.
sv: Din kommentar väntar på godkännande.

en: Skip to content
sv: Gå till innehåll

en: Search here...
sv: Sök här...

en: Find
sv: Hitta

en: H:i
sv: H.i

en: Pages:
sv: Sidor:

en: Page %
sv: Sida %

en: Edit
sv: Redigera

en: Recent Posts
sv: Nya inlägg

en: Browse by Tags
sv: Sök med taggar

en: Categories
sv: Kategorier

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for this post (comments)
sv: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>-feed med kommentarer till detta inlägg.
